Články, FAQ
Novinky
33,90 €
Akčná ponuka
2,29 €
1,80 €
14,90 €
9,90 €
18,90 €
10,90 €
 FACEBOOK
O nás
Akustike a HiFi sa venujeme od roku 1989. Na slovenskom trhu sme stáli pri rozbehu značiek Denon, Koss, Kenwood. Od roku 1999 sa venujeme najmä auto-hifi oblasti.

Špeciálne tlmeniu sa venujeme od roku 2000, kedy sme postavili prvé kompletne vytlmené auto na trhu z materiálov, ktoré boli dostupné v tej dobe: asfaltové pláty SinusLive, ANS pena SinusLive, NoiseKiller spray od Sinus Live a stavebná PUR pena :-) ... Výsledok nás samotných prekvapil - auto bolo skutočne prekvapivo tiché, ale najmä hudba dostala úplne iný rozmer: pevné a silné basy, čisté stredy a výborné detaily, vďaka tichu v kabíne.

Neskôr sme realizovali viacero úprav automobilov, ktoré samotné prevyšovali cenu auta. Začali sme pracovať s celosvetovou jedničkou v oblasti tlmenia - americkou značkou Dynamat.

Dnes je naše portfólio zastúpené najlepšími značkami v oblasti tlmenia na svete: americký Dynamat, ruské STP a Silent Coat, nemecké Ground Zero, SinusLive a Gladen.

Či sa rozhodnete použiť to najlepšie, čo svetový trh ponúka, alebo sa rozhodnete pre optimalizáciu cena/výkon, alebo pôjdete jednoducho po najlepšej cene - v našej ponuke sú zastúpené všetky kategórie. Samozrejme vždy s ohľadom na ponúkanú kvalitu a parametre.Každý materiál sme sami podrobili skúške pri niektorej z montáží a ponúkame iba produkty, ktoré sa osvedčili a priniesli výsledok. Našou snahou je, aby zákazník dostal spoľahlivý a overený produkt, ktorý naozaj dokáže splniť to, čo sľubuje jeho obal.
Kontaktujte nás
TlmenieSK
Popradská 27
059 11 Poprad-Hozelec
+421(0) 911 990 200
tlmenieSK@gmail.com
Sociálne spojenie
Prihláste sa k odberu
Zanechajte nám Vašu e-mailovú adresu a buďte informovaný o našich novinkách a akciách ako prvý!
Odoslaním formuláru súhlasite so spracovaním osobných údajov
©2022 www.tlmenie.sk, všetky práva vyhradené,
Kopírovanie akejkoľvek časti tejto stránky bez písomného súhlasu autora je zakázané.

navrhol, naprogramoval a rozhýbal